Wybierz
siedzibę

Kalisz

Dział handlowy

Zamówienia i wyceny można przesyłać na adres:

zamowienia@termika-kalisz.pl


Obsługa Firm Instalacyjnych, Budowlanych oraz Instalatorów:
/technika grzewcza, instalacje sanitarne/

   1. tel. kom.: 722-105-020 – Robert
robert.j@termika-kalisz.pl

2. tel. kom.: 607-303-808 – Grzegorz
grzegorz.b@termika-kalisz.pl

 3. tel. kom.: 721-213-109 – Jacek
jacek.o@termika-kalisz.pl

    4. tel. kom.: 607-300-020 – Darek
darek.d@termika-kalisz.pl

fax.: (62) 75-75-110


Klienci Detaliczni:
/płytki, armatura sanitarna, wyposażenie łazienek/

   1. tel. kom.: 605-506-600 – Grzegorz
grzegorz.w@termika-kalisz.pl

   2. tel. kom.: 721-213-300 – Wioletta
wioletta.w@termika-kalisz.pl

3. tel. kom.: 721-213-300 – Radosław
radek.m@termika-kalisz.pl

fax.: (62) 75-75-110


Klienci Detaliczni:
/technika grzewcza, instalacje sanitarne/

1. tel. kom.: 609-800-020 – Mateusz
mateusz.c@termika-kalisz.pl

fax.: (62) 75-75-110


Obsługa Firm handlowych i dowóz towaru:

   1. tel. kom.: 600-387-019 – Paweł
pawel.s@termika-kalisz.pl

    2. tel. kom.: 797-328-654 – Dawid
dawid.r@termika-kalisz.pl

        3. tel. kom.: 661-019-900 – Tomasz
tomek.k@termika-kalisz.pl

     4. tel. kom.: 721-213-103 – Adrian
adrian.b@termika-kalisz.pl

fax.: (62) 75-75-110


Przedstawiciele handlowi:

1. tel. kom.: 607-204-441 – Marek
marek.s@termika-kalisz.pl

 2. tel. kom.: 605-902-200 – Kacper
kacper.k@termika-kalisz.pl

 3. tel. kom.: 727-006-677 – Łukasz
lukasz.d@termika-kalisz.pl

fax.: (62) 75-75-110



Nasi
dostawcy