Firma

TERMIKA Grala, Wojciechowski Sp. J. rozpoczęła działalność w 1993 roku w Kaliszu. Nasza firma oferuje pełną gamę najwyższej jakości instalacji sanitarnych, systemów grzewczych oraz wyposażenia szklarni i łazienek. Podstawowym celem jest przygotowanie oferty precyzyjnie dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta.

Współpracujemy z czołowymi producentami i importerami oferując klientom produkty najwyższej jakości z pełną gwarancją w konkurencyjnych cenach. W ciągu roku obsługujemy szereg inwestycji, zapewniając pomoc merytoryczną oraz dużą dostępność towarów bezpośrednio z magazynów. Aktualnie najszerszą grupą naszych odbiorców są firmy handlowe i instalacyjne, projektanci oraz serwisanci.

Z dniem 8 marca 2013 roku firma umocniła swoją pozycję na lokalnym rynku, otwierając punkt sprzedaży w Krotoszynie. Po pierwszych dwóch latach działalności, udało nam się przenieść do nowego obiektu przy ulicy Ostrowskiej 195, tworząc tym samym jeszcze większy zespół specjalistów oraz profesjonalną sprzedaż.

Kolejnym etapem oraz niewątpliwie dużym ułatwieniem w bieżącej obsłudze klientów, było przeniesienie z lipcem 2014 roku, głównej siedziby firmy w Kaliszu, na ulicę Obozową 48-52. Wraz ze zmianą adresu, poszerzyliśmy naszą ofertę o płytki ceramiczne, tworząc tym samym jeden z największych salonów łazienkowych w Kaliszu.

Na przełomie roku 2015/2016 uruchomiliśmy nowy dział w firmie – „TERMIKA eco line”, zajmujący się tematyką odnawialnych źródeł energii. Stworzenie nowych biur, ekspozycji oraz zatrudnienie specjalistów w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych, pozwoliło nam na ekspansje rynkową w zupełnie nowej, choć pokrewnej branży. Aktualnie obsługujemy zarówno małe układy jak i duże farmy fotowoltaiczne, gwarantując kompleksową pomoc przy doborze instalacji, montażu, projekcie oraz dofinansowaniu. Wierzymy, że tak wiele inwestycji, które zrealizowaliśmy pozwoli Państwu osiągnąć niezależność finansową w znacznie bardziej ekologicznym środowisku.

W 2017 roku dołączyliśmy do największej grupy zakupowej Instal-Konsorcjum, zrzeszającej 29 firm z polskim kapitałem.
Dzięki nowej grupie poszerzyliśmy gamę naszych dostawców, tym samym zwiększając ofertę dla naszych klientów.

Ciągle zmieniamy się dla Was!

TERMIKA Grupa IK


Nasi
dostawcy