Firma

Termika Grala, Wojciechowski Sp. J. rozpoczęła działalność w 1993 roku w Kaliszu. Nasza firma oferuje pełną gamę najwyższej jakości instalacji sanitarnych, systemów grzewczych oraz wyposażenia szklarni i łazienek. Podstawowym celem jest przygotowanie oferty precyzyjnie dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta.

Współpracujemy z czołowymi producentami i importerami oferując klientom produkty najwyższej jakości z pełną gwarancją w konkurencyjnych cenach. W ciągu roku obsługujemy szereg inwestycji, zapewniając pomoc merytoryczną oraz dużą dostępność towarów bezpośrednio z magazynów. Aktualnie najszerszą grupą naszych odbiorców są firmy handlowe i instalacyjne, projektanci oraz serwisanci.

Nasza firma w 2003 roku przystąpiła do największej grupy handlowej działającej w branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej. Partnerami grupy SBS jest kilkadziesiąt hurtowni wyłącznie z polskim kapitałem, działających na terenie całego kraju.

Z dniem 8 marca 2013 roku firma umocniła swoją pozycję na lokalnym rynku, otwierając punkt sprzedaży w Krotoszynie. Po pierwszych dwóch latach działalności, udało nam się przenieść do nowego obiektu przy ulicy Ostrowskiej 195, tworząc tym samym zespół specjalistów oraz profesjonalną sprzedaż.

Kolejnym etapem oraz niewątpliwie dużym ułatwieniem w bieżącej obsłudze klientów, było przeniesienie z lipcem 2014 roku, głównej siedziby firmy w Kaliszu, na ulicę Obozową 48-52. Wraz ze zmianą adresu, poszerzyliśmy naszą ofertę o płytki ceramiczne, tworząc tym samym jeden z największych salonów łazienkowych w Kaliszu.

Na przełomie roku 2015/2016 uruchomiliśmy nowy dział w firmie – „Termika eco line”, zajmujący się tematyką odnawialnych źródeł energii. Stworzenie nowych biur, ekspozycji oraz zatrudnienie specjalistów w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych, pozwoliło nam na ekspansje rynkową w zupełnie nowej, choć pokrewnej branży. Aktualnie obsługujemy zarówno małe układy jak i duże farmy fotowoltaiczne, gwarantując kompleksową pomoc przy doborze instalacji, montażu, projekcie oraz dofinansowaniu. Wierzymy, że wiele inwestycji, które zrealizowaliśmy pozwoli Państwu osiągnąć niezależność finansową w znacznie bardziej ekologicznym środowisku.

W 2017 roku dołączyliśmy do nowej grupy zakupowej Instal-Konsorcjum, zrzeszającej 29 firm z polskim kapitałem.
Dzięki nowej grupie poszerzyliśmy gamę naszych dostawców, tym samym zwiększając ofertę dla naszych klientów.

Ciągle zmieniamy się dla Was!

Termika Grupa IK


Nasi
dostawcy